A A A

TERMINARZ ROZGRYWEK LIGI OKRĘGOWEJ ORLIKÓW 2002


 

TERMINARZ  ROZGRYWEK
LIGI  OKRĘGOWEJ   ORLIKÓW  2002 - GRUPA I
( SYSTEM  TURNIEJOWY  - 7-MIO  OSOBOWY ) – I RUNDA
 
                     Wykaz  zespołów biorących udział w rozgrywkach
                                       LUKS „Rzekunianka”Rzekuń
                               UKS”Narew”Ostrołęka
                               GULKS”Orzeł”Sypniewo   
                               UKS”Moja”Ostrołęka
                               MKS”Narew”Ostrołęka
 
     TERMIN  I    23/24/25/26.09.2011
 
  1. Rzekunianka Rzekuń - gospodarz
  2. UKS  Narew Ostrołęka
  3. Orzeł Sypniewo
  4. Moja Ostrołęka
 
TERMN  II  30.09/01/02/03.10.2011
 
1.   UKS Narew Ostrołęka - gospodarz
2.   Orzeł  Sypniewo
  1. Moja Ostrołęka
  2. MKS Narew Ostrołęka
 
 
TERMIN  III  07/08/09/10.10.2011
 
1.   Orzeł Sypniewo -  gospodarz
  1. Moja Ostrołęka
  2. MKS Narew Ostrołęka
  3. Rzekunianka Rzekuń
   
 
TERMIN  IV  14/15/16/17.10.2011
 
1.   Moja Ostrołeka -  gospodarz
  1. MKS Narew Ostrołęka      
  2. Rzekunianka Rzekuń
  3. UKS Narew Ostrołęka     
 
TERMIN  V  21/22/23/24.10.2011
 
  1. MKS Narew Ostrołęka
  2. Rzekunianka Rzekuń
  3. UKS Narew Ostrołęka
  4. Orzeł Sypniewo
 
 
 
      Dokładny termin miejsce rozgrywania turnieju ustala gospodarz i powiadamia uczestniczące kluby. Koszty delegacji sędziowskich pokrywa gospodarz.
 
 
TERMINARZ  ROZGRYWEK
LIGI  OKRĘGOWEJ   ORLIKÓW  2002 - GRUPA II
( SYSTEM  TURNIEJOWY  - 7-MIO  OSOBOWY ) – I RUNDA
 
                     Wykaz  zespołów biorących udział w rozgrywkach
                                       LKS „Nadnarwianak”Pułtusk
                               MKS  Przasnysz
                               KS Pniewo 2004   
                               MKS Ciechanów
                                                                 
                                                                
 
     TERMIN  I    23/24/25/26.09.2011
 
1.      Nadnarwianka Pułtusk - gospodarz
2.      MKS Przasnysz
3.      Pniewo 2004
4.      MKS Ciechanów
 
TERMN  II  30.09/01/02/03.10.2011
 
1.   MKS Przasnysz - gospodarz
2.   Pniewo 2004
3.      MKS Ciechanów
4.      Nadnarwianka Pułtusk
 
TERMIN  III  07/08/09/10.10.2011
 
1.   Pniewo 2004 -  gospodarz
2.      MKS Ciechanów
3.      Nadnarwianka Pułtusk
4.      MKS Przasnysz
 
TERMIN  IV  14/15/16/17.10.2011
 
1.   MKS Ciechanów -  gospodarz
      2.   Nadnarwianka Pułtusk
3.      MKS Przasnysz
4.      Pniewo 2004            
 
 
 
 
      Dokładny termin miejsce rozgrywania turnieju ustala gospodarz i powiadamia uczestniczące kluby. Koszty delegacji sędziowskich pokrywa gospodarz.
 
 
TERMINARZ  ROZGRYWEK
LIGI  OKRĘGOWEJ   ORLIKÓW  2002 - GRUPA III
( SYSTEM  TURNIEJOWY  - 7-MIO  OSOBOWY ) – I RUNDA
 
                     Wykaz  zespołów biorących udział w rozgrywkach
                                       MKS”Kryształ”Glinojeck   
                                       KS”Tęcza’34”Płońsk
                                       LUKS Gralewo
                                       LKS Jutrzenka Unieck
                                                        
 
 
     TERMIN  I    23/24/25/26.09.2011
 
1.      LUKS Gralewo - gospodarz
2.      Tęcza 34 Płońsk
3.      Kryształ  Glinojeck
4.      Jutrzenka Unieck
 
 
TERMN  II  30.09/01/02/03.10.2011
 
1.   Tęcza 34 Płońsk - gospodarz
2.   Kryształ Glinojeck
      3.   LUKS Gralewo
      4.   Jutrzenka Unieck
 
 
TERMIN  III  07/08/09/10.10.2011
 
1.   Kryształ Glinojeck -  gospodarz
      2.   LUKS Gralewo
3.      Tęcza 34 Płońsk
4.      Jutrzenka  Unieck
 
 
TERMIN  IV  14/15/16/17.10.2011
 
      1.   Jutrzenka  Unieck-  gospodarz
2.   Kryształ Glinojeck
      3.   LUKS Gralewo
      4.  Tęcza 34 Płońsk
 
 
 
 
      Dokładny termin miejsce rozgrywania turnieju ustala gospodarz i powiadamia uczestniczące kluby. Koszty delegacji sędziowskich pokrywa gospodarz.
 

Informator

Aktualności

Kultura

Sport

Wydarzenia


Wyświetl większą mapę