A A A

TERMINARZ ROZGRYWEK LIGI OKRĘGOWEJ ORLIKÓW 2003


 

TERMINARZ ROZGRYWEK
LIGI OKRĘGOWEJ   ORLIKÓW 2003 - GRUPA I
( SYSTEM TURNIEJOWY - 7-MIO OSOBOWY ) – I RUNDA
 
 
 
                     Wykaz zespołów biorących udział w rozgrywkach
MKS  Przasnysz
UKS”Narew”Ostrołęka
GULKS”Orzeł”Sypniewo  
MKS”Narew”Ostrołęka
 
     TERMIN I    21/22/23/24.09.2012
 
  1. MKS Przasnysz - gospodarz
  2. UKS Narew Ostrołęka
  3. Orzeł Sypniewo
  4. Narew  Ostrołęka
 
TERMIN II 28/29/30.09- 01.10.2012
 
1.  UKS Narew Ostrołęka - gospodarz
2.   Orzeł Sypniewo
  1. Narew  Ostrołęka
  2. MKS Przasnysz
 
 
TERMIN III 05/06/07/08.10.2012
 
1.   Orzeł Sypniewo -  gospodarz
  1. Narew Ostrołęka
  2. MKS Przasnysz
  3. UKS Narew Ostrołęka
   
 
TERMIN IV 12/13/14/15.10.2012
 
1.   Narew Ostrołęka -  gospodarz
  1. MKS   Przasnysz      
  2. UKS Narew Ostrołęka     
  3. Orzeł Sypniewo
 
TERMINARZ ROZGRYWEK
LIGI OKRĘGOWEJ   ORLIKÓW 2003 - GRUPA II
( SYSTEM TURNIEJOWY - 7-MIO OSOBOWY ) – I RUNDA
 
                     Wykaz zespołów biorących udział w rozgrywkach
 
LKS „Błękitni”Raciąż
LKS „Orlęta”Baboszewo
LKS „Jutrzenka”Unieck   
ULKS Gralewo
Płońska Akademia Futbolu
                                                                 
                                                                
     TERMIN I    21/22/23/24.09.2012
 
1.      Błękitni Raciąż - gospodarz
2.      Orlęta Baboszewo
3.      Jutrzenka Unieck
4.      ULKS Gralewo
 
TERMIN II 28/29/30.09–01.10.2012
 
1.   Orlęta Baboszewo  - gospodarz
2.   Jutrzenka Unieck
3.      ULKS Gralewo
4.      Płońska Akademia Futbolu
 
TERMIN III 05/06/07/08.10.2012
 
1.   Jutrzenka Unieck  - gospodarz
2.      ULKS Gralewo
3.      Płońska Akademia Futbolu
4.      Błękitni Raciąż
 
TERMIN IV 12/13/14/15.10.2012
 
1.   ULKS Gralewo -gospodarz
      2.   Płońska Akademia Futbolu
3.      Błękitni Raciąż
4.      Orlęta Baboszewo
 
      TERMIN V   19/20/21/22.10.2012
 
1.      Płońska Akademia Futbolu - gospodarz
2.      Błękitni Raciąż
3.      Orlęta Baboszewo
4.      Jutrzenka Unieck
 
            
      Dokładny termin miejsce rozgrywania turnieju ustala gospodarz i powiadamia
      uczestniczące kluby. Koszty delegacji sędziowskich pokrywa gospodarz.

 

 

Informator

Aktualności

Kultura

Sport

Wydarzenia


Wyświetl większą mapę